Aktualności

Nasi wicemistrzowie Polski z wizytą w urzędzie miasta

Okazały puchar od prezydenta Legnicy Tadeusza Krzakowskiego otrzymała nasza drużyna, która w czerwcu sięgnęła po tytuł wicemistrza Polski juniorów młodszych. W czwartek srebrni medaliści zostali przyjęci w ratuszu.

Już tradycją stało się to, że prezydent naszego miasta podejmuje legnickich sportowców, którzy osiągają sukcesy na krajowych arenach. Wiosną Tadeusz Krzakowski podjął wicemistrzów Polski juniorów. Dziś w urzędzie miasta gościli wicemistrzowie kraju w kategorii juniorów młodszych z trenerem Tomaszem Górecznym.

Pod nieobecność przebywającego na forum ekonomicznym w Krynicy Tadeusza Krzakowskiego, naszych szczypiornistów podjęli jego zastępca Dorota Purgal oraz dyrektor wydziału sportu Zbigniew Rutka. Z urzędu miasta juniorzy wyszli z okazałym pucharem oraz kompletem sport-testerów.

Były też oczywiście gratulacje oraz niespodzianka. Prezydent Purgal oprowadziła medalistów po oddanej niedawno do użytku po restauracji reprezentacyjnej sali konferencyjnej oraz gabinecie prezydenta.

Galeria zdjęć z wizyty naszych piłkarzy ręcznych w ratuszu TUTAJ