Aktualności

Dolnośląski Budżet Obywatelski 2018: zagłosujcie na nasz projekt!

„Legnickie gry i zabawy sportowe” – to wspólny projekt MSPR Siódemka i UKS Dziewiątka, który rywalizuje o dofinansowanie w ramach 3. edycji Dolnośląskiego Budżertu Obywatelskiego. Gra toczy się o 20 tys. zł. Głosujemy!

Legnickie gry i zabawy sportowe to cykl czterech turniejów piłki ręcznej dla dzieci w wieku szkolnym (klasy III-V) oraz rozgrywek sportowych wielobojowych (tzw. wyścigi szeregów) dla dzieci z klas I-III, które rozegrane zostaną w dwóch halach sportowych na terenie Legnicy w okresie od września 2018 r. do grudnia 2018 r.

Aktywnymi uczestnikami projektu będą dzieci w wieku 7-11 lat, które na co dzień uprawiają aktywnie sport oraz uczestniczą w lekcjach wychowania fizycznego, ale nie mają możliwości konfrontacji swoich umiejętności z rówieśnikami z innych szkół oraz z innych miejscowości.

Organizacja tego typu rozgrywek stworzy stworzy możliwość nawiązania nowych kontaktów, wypróbowania swoich sił w sportowej rywalizacji z rówieśnikami oraz spędzenia aktywnie wolnego czasu.We wszystkich turniejach i rozgrywkach aktywny udział wezmą rodzice i rodziny uczestników, co stworzy dodatkową możliwość integracji dolnośląskich rodzin.

GŁOSOWANIE TUTAJ