Młodzicy Siódemki Huras wygrali i zostali liderem ligi dolnośląskiej!

Cenne zwycięstwo odnieśli podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki. W czwartek Siódemka Huras Legnica wygrała 26:21 na wyjeździe z Żagwią Dzierżoniów w meczu 3. kolejki Dolnośląskiej Ligi Młodzików.

Młodzicy Siódemki Huras nie zwalniają tempa. Drużyna trenera Zygmunta Woźniczki wygrała w Dzierżoniowie trzeci już w tym sezonie mecz i tym samym awansowała na pierwsze miejsce w tabeli ligi wojewódzkiej. Zwycięstwo z Żagwią jest o tyle cenniejsze, że odniesione z rywalem, który dysponuje zawodnikami ze starszego rocznika.

Bohaterem spotkania w Dzierżoniowie został Adrian Cichoń (na zdjęciu obok), który zdobył aż 14 bramek. Mecz z Żagwią był bardzo zacięty. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 10:10. W 40 min. mieliśmy nadal remis (18:18). O sukcesie Siódemki zadecydowała świetna końcówka. Ostatnie 10 minut spotkania nasza drużyna wygrała 8:3!

Następny mecz nasi młodzicy rozegrają w roli gospodarza. 21 października (godz. 11.00) podejmą w hali przy ul. Złotoryjskiej SPR Bór Oborniki Śląskie.

Żagiew Dzierżoniów – Siódemka Huras Legnica 21:26 (10:10)

Siódemka: Socha, Zembrzycki – Mikulewicz 2, Wojtkowski 1, Makar, Drążek 2, Rutowicz 4, Cichoń 14, Minuczyc 3.

Tabela Dolnośląskiej Ligi Młodzików TUTAJ.