Niespodzianka we Wrocławiu. Pierwsza porażka młodzików Siódemki Huras

Siódemka Huras Legnica uległa 25:30 Forzy Wrocław w meczu 5. kolejki Dolnośląskiej Ligi Młodzików. Mimo porażki, podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki, pozostali liderem tabeli.

Siódemka Huras była faworytem niedzielnej konfrontacji we Wrocławiu z tamtejszą Forzą i przez dwie trzecie meczu wydawało się, że do domu wróci planowo z kompletem punktów. Do przerwy nasza drużyna wygrywała 16:13. Na początku drugiej połowy podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki dominowali jeszcze wyraźniej.

W 34 min. po trafieniu Bieniamina Drążka wygrywali już 23:17. I wtedy coś w naszej grze się zacięło. Gospodarze rzucili sześć bramek z rzędu i na 7 min. przed końcową syreną doprowadzili do remisu 23:23. Siódemka Huras już się nie podniosła – zdołała zdobyć jeszcze tylko dwie bramki. W efekcie przegrała z Forzą 25:30.

To pierwsza porażka naszych młodzików w tym sezonie. Dobra wiadomość jest taka, że Siódemka Huras pozostała liderem tabeli. Teraz czekają nas derby. 18 listopada (godz. 11.00, hala przy ul. Złotoryjskiej) zmierzymy się z UKS Dziewiątka Legnica.

Tabela Dolnośląskiej Ligi Młodzików TUTAJ.

Forza Wrocław – Siódemka Huras Legnica 30:25 (13:16)

Siódemka Huras: Socha – Klepinowski, Drążek 2, Wojtkowski, Wojsa, Rutowicz 1, Cichoń 13, Mikulewicz 3, Minuczyc 6.