Aktualności

DLJ: derby przy Lotniczej. Gramy ważny mecz z Zagłębiem Lubin

Siódemka Huras Legnica podejmie Zagłębie Lubin w ramach 11. kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów. Derby regionu w środę o godz. 18.00 w hali przy ul. Lotniczej.

Stawką spotkania będzie nie tylko prestiż i prymat w Zagłębiu Miedziowym, ale przede wszystkim cenne ligowe punkty. Zmierzą się przecież lider z trzecim zespołem tabeli. Siódemka Huras póki co w tym sezonie jest niepokonana. Na koncie ma 21 pkt. Zagłębie Lubin ma ich 15, ale też i jeden mecz rozegrany więcej. Jeśli w środę w Legnicy przegra, praktycznie straci już szanse na mistrzowski tytuł. Wówczas w grze o złoto pozostanie Siódemka Huras oraz ŚKPR Świdnica.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW TUTAJ

Faworytem meczu niewątpliwie są podopieczni trenera Pawła Wity, którzy nie dość, że kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, to jeszcze w pierwszej rundzie w Lubinie wygrali bez żadnych problemów. Przypomnijmy, że we wrześniowym spotkaniu Siódemka Huras pokonała w delegacji Zagłębie 34:23.

11. kolejka Dolnośląskiej Ligi Juniorów: Siódemka Huras Legnica – Zagłębie Lubin, środa (7 listopada), godz. 18.00, hala przy ul. Lotniczej. Wstęp wolny.