Aktualności

Ruszył plebiscyt sportowy: jest trzech kandydatów z Siódemki!

Czas na Plebiscyt na Najpopularniejszego Zawodnika i Trenera Zagłębia Miedziowego oraz Najlepszą Imprezę Sportową w 2018 roku. To już siódma edycja tego konkursu organizowanego przez Urząd Miasta Legnicy oraz portal e-legnickie.pl.

Na liście nominowanych znalazło się 60 sportowców, 27 trenerów oraz 24 imprezy. Internauci wybiorą piątkę najpopularniejszych zawodników, trójkę najpopularniejszych trenerów oraz imprezę roku. Z kolei najlepszych sportowców i trenerów w 2018 roku wybierze kapituła.

Zwycięzcy Plebiscytu bawić się będą na Balu Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego, który odbędzie się 15 lutego 2019 r. w hotelu Qubus w Legnicy.Głosować może każdy, kto zarejestruje się na portalu e-legnickie.pl.

Uwaga! Do 2 lutego 2019 r. co godzinę można oddać jeden głos na zawodnika, trenera i imprezę roku!

My oczywiście zachęcamy do wsparcia przedstawicieli Siódemki Miedź Legnica. Wśród nominowanych znalazło się dwóch naszych zawodników: Kacper Majewski i Kamil Mosiołek. A także trener Paweł Wita.

Głosować można na portalu e-legnickie – TUTAJ.

Organizatorami plebiscytu są: Urząd Miasta Legnicy, Portal e-legnickie.pl, Legnickie Centrum Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy. Partnerem jest hotel Qubus w Legnicy.

Sponsorzy: miasto Legnica, miasto Głogów, miasto Jawor, miasto i gmina Polkowice, miasto Chojnów, miasto i gmina Ścinawa, gmina Prochowice, gmina wiejska Lubin, Starostwo Powiatowe w Lubinie, firma Mine Master, firma BUD-ZIEM, firma JAKO.

Patronat medialny: Przegląd Sportowy, Interia.pl, Słowo Sportowe, Radio Plus Legnica, miedziowe.pl oraz Legnica.eu.