Aktualności

Czas na pierwszy sparing. We wtorek zagramy z wiceliderem 2. ligi

Trzy mecze kontrolne rozegrają seniorzy Siódemki Miedź Legnica w ramach przygotowań do rundy rewanżowej rozgrywek 1. ligi. Pierwszy sprawdzian formy już we wtorek (8 stycznia) w hali przy ul. Lotniczej.

Pierwszym styczniowym sparingpartnerem Siódemki Miedź będzie UKS GOKiS Kąty Wrocławskie. To druga drużyna tabeli na półmetku rozgrywek południowo-zachodniej grupy 2. ligi. W pierwszej rundzie GOKiS wygrał aż 11 z 13 ligowych spotkań. Wtorkowy sparing zostanie rozegrany w hali przy ul. Lotniczej, o godz. 19.00.

Kolejny mecz kontrolny naszą drużynę czeka już w czwartek (10 stycznia), kiedy to zmierzy się w Dzierżoniowie z Żagwią, czyli kolejnym drugoligowcem z aspiracjami na awans do 1. ligi. Żagiew po pierwszej rundzie rozgrywek jest w tabeli trzecia. Dodajmy, że jej trenerem jest Tomasz Góreczny.

Próbą generalną przed startem drugiej rundy będzie sparing z Forzą Wrocław. Rozegrany zostanie on 18 stycznia we Wrocławiu. Przypomnijmy, że Forza to nasz ligowy rywal. Aktualnie zajmuje w tabeli 9. miejsce.

Świąteczno-noworoczne urlopy nasi zawodnicy zakończyli już 2 stycznia, kiedy to spotkali się na pierwszych zajęciach. Pierwszy w 2019 roku mecz o ligowe punkty czeka ich 26 stycznia. Tego dnia (sobota, godz. 18.00) w hali przy ul. Lotniczej podejmiemy Real-Astromal Leszno.