Młodzicy rozpoczęli rok od wysokiego zwycięstwa w Głogowie

Siódemka Huras Legnica wygrała 42:17 z Chrobrym II Głogów mecz 11. kolejki Dolnośląskiej Ligi Młodzików. Zespół trenera Zygmunta Woźniczki zajmuje w tabeli drugie miejsce.

Niedzielny mecz w Głogowie był jednostronnym widowiskiem. Od pierwszych minut przebiegał on pod dyktando legniczan, którzy po siedmiu minutach wygrywali już 7:0. Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli dopiero w 9 min. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 21:7, a cały mecz efektowną wygraną Siódemki Huras 42:17.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW

Nasza drużyna umocniła się na drugim miejscu w ligowej tabeli. Za tydzień (20 stycznia, godz. 11.00, hala ZSTiO przy ul. Złotoryjskiej) wystąpi w roli gospodarza, a jej rywalem będzie Żagiew Dzierżoniów.

Chrobry II Głogów – Siódemka Huras Legnica 17:42 (7:21)

Siódemka Huras: Klepinowski, Socha, Biskup 1 – Mikulewicz 8, Styrcz, Huras, Wojtkowski 2, Drążek 2, Niziołek 3, Rutowicz 3, Cichoń 11, Wołowiec, Khemissy 1, Terelak 1, Minuczyc 10.