Aktualności

Zwycięstwo juniorów młodszych. Chłopcy ze zmiennym szczęściem

Siódemka Huras Legnica wygrała 34:21 z ŚKPR-em Świdnica w 13. kolejce Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych i umocniła się na 3. miejscu w tabeli. W Głogowie o ligowe punkty walczyli nasi chłopcy. Do domu wrócili z trzema punktami.

Zespół trenera Piotra Będzikowskiego nie miał żadnych problemów z odniesieniem pierwszego w tym roku ligowego zwycięstwa. Już po kwadransie było 10:2 i stało się jasne, że w hali „Henrykówki” niespodzianki nie będzie. Ostatecznie Siódemka Huras wygrała wysoko, bo różnicą 13 trafień. W ligowej tabeli jest trzecia ze stratą dwóch punktów do Chrobrego Głogów. Liderem jest MOS Wrocław.

TABELA DLJM

Ze zmiennym szczęściem w Głogowie zagrali chłopcy Siódemki Huras (na zdjęciu). Podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki wysoko wygrali z Zagłębiem Lubin, natomiast po zaciętej walce ulegli gospodarzom – Chrobremu. Nasza drużyna plasuje się w ligowej tabeli na czwartym miejscu.

TABELA DLCh

Dolnośląska Liga Juniorów Młodszych:

Siódemka Huras Legnica – ŚKPR Świdnica 34:21 (20:11)

Siódemka Huras: Socha, Biskup – Minuczyc 3, Nowosielski, Duda 2, Będzikowski 11, Grynienko 6, Pacek 3, Kowalski, Śliwiński 4, Turkiewicz 1, Fijołek, Matwiejków 4.

Dolnośląska Liga Chłopców:

Zagłębie Lubin – Siódemka Huras Legnica 11:28 (6:15)

Siódemka Huras: Zemła – Kiedrzyński 7, Mieleszczenko 2, Skiba 2, Lambert 1, Wojsa 8, Makar 2, Maciejewski 1, Wilczyński, Zieliński, Toczyski 3, Wita 2.

Chrobry Głogów – Siódemka Huras Legnica 18:14 (14:9)

Siódemka Huras: Zawierucha – Kiedrzyński 3, Mieleszczenko 2, Skiba, Wojsa 8, Makar, Maciejewski, Toczyski 1.