Aktualności

Patryk Gregułowski straci początek rundy rewanżowej

Pierwsza diagnoza dotycząca zdrowia Patryka Gregułowskiego jest optymistyczna. 19-letni rozgrywający Siódemki Miedź Legnica ma skręcone kolano, ale wszystko wskazuje na to, że więzadła są całe.

Jak już informowaliśmy, Patryk Gregułowski doznał groźnie wyglądającego urazu podczas ubiegłotygodniowego meczu sparingowego z GOKiS-em Kąty Wrocławskie. Nasz zawodnik przeszedł pierwsze badania, które dają nadzieję, że jego pauza nie potrwa długo.

Za dwa tygodnie, gdy zejdzie z kolana opuchlizna, Patryk przejdzie szczegółowe badania. Wtedy będziemy wiedzieć więcej. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie zostały uszkodzone więzadła – mówi trener Paweł Wita.

Patryk Gregułowski na pewno straci pierwsze mecze rundy rewanżowej 1. ligi, która rusza już 26 stycznia.

19-letni rozgrywający jest wychowankiem naszego klubu. Na swoim koncie ma występy w juniorskiej i młodzieżowej reprezentacji Polski. Po zakończeniu obecnego sezonu, przejdzie do superligowego Górnika Zabrze.