Aktualności

Klubowy megafestyn na zakończenie sezonu w firmie Martina Hurasa

W sobotę (8 czerwca) bawiliśmy się na festynie z okazji zakończenia sezonu 2018/2019. W imprezie udział wzięli zawodnicy Siódemki z wszystkich drużyn młodzieżowych, rodzice, działacze i trenerzy, Gospodarzem uroczystości był Martin Huras – sponsor i członek zarządu MSPR Siódemka.

Atrakcji było co niemiara. Nasi młodzi szczypiorniści rozgrywali mecze plażowej piłki ręcznej, rywalizowali w popularne „piłkarzyki” i tenisa stołowego. Dużą popularnością cieszyły się zawody … strongman! Prowadził je Grzegorz Peksa – jeden z najbardziej utytułowanych polskich strongmanów, mistrz świata i Europy w wyciskaniu sztangi. Okazało się, że piłkarze ręczni Siódemki doskonale radzą sobie z … ciągnięciem liną samochodu (oczywiście firmowego Huras)!

Jak na prawdziwy festyn przystało, nie zabrakło dobrego jedzenia, zarówno z grilla, jak i słodyczy i owoców oraz napojów. Były też oczywiście przemówienia, prezenty i podziękowania. Nasi trenerzy wręczyli Martinowi Hurasowi klubową koszulkę z autografami wszystkich zawodników młodzieżowych drużyn.

Teraz czas na wakacje. A już w sierpniu nasze drużyny młodzieżowe pojadą na nadmorskie zgrupowanie, gdzie będą budować formę na sezon 2019/2020.

Fotogaleria z zakończenia sezonu TUTAJ.