Aktualności

GATES CORPORATION – sprawdź oferty pracy w Legnicy

W związku z intensywnym rozwojem firmy, Gates Corporation poszukuje pracowników do zespołu na nową halę produkcyjną w Legnicy. Szczegóły poniżej!

Gates Corporation to:

Ponad 100 lat doświadczenia na rynku

Największy na świecie producent pasów do przenoszenia mocy dla przemysłu i motoryzacji

Światowy lider w hydraulice i przesyłaniu płynów dla przemysłu i motoryzacji

Ponad 100 lokalizacji w 30 krajach świata i ponad 14000 zatrudnionych pracowników

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy poszukujemy do naszego zespołu na nową halę produkcyjną w Legnicy osoby na stanowiska:

MAGAZYNIER – OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Opis stanowiska pracy:

Obsługa wózka widłowego: załadunek/ rozładunek

Przygotowywanie wysyłek do Klientów

Rozmieszczenie towarów w odpowiednich miejscach

Prowadzenie rejestru przepływu materiałów w systemie magazynowym

Inwentaryzacja materiałów znajdujących się w magazynie

Podstawowe kwalifikacje:

Wykształcenie min. zawodowe

Doświadczenie w pracy na magazynie

Uprawnienia na wózki widłowe (UDT)

Umiejętność obsługi komputera i skanera

Dobra organizacja pracy

Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Dofinansowanie wypoczynku letniego

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Ubezpieczenie grupowe

Dofinansowanie 50% Karty Benefit

Świadczenie pieniężne z okazji narodzin dziecka oraz z okazji ślubu

Paczki mikołajkowe

Dofinansowanie posiłków w kantynie

Spotkania integracyjne, piknik

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

Czym będziesz się zajmować:

Obsługą zamówień klienta – od momentu złożenia zamówienia do jego dostarczenia

Kontaktem z klientami – telefonicznie i e-mailowo

Budowaniem długotrwałych relacji z naszymi klientami

Zapewnieniem szybkiej i bezbłędnej realizacji zamówień

Organizowaniem wysyłek

Współudziałem w procesie rozpatrywania reklamacji

Nie będziesz zajmować się sprzedażą

By odnieść sukces na tym stanowisku potrzebujesz:

Bardzo dobrej znajomość francuskiego – warunek konieczny

Komunikatywności, energii i zaangażowania

Jeśli masz już doświadczenie w obsłudze klienta – to plus. Jeśli nie – nie martw oferujemy szkolenia – gdzieś trzeba zacząć!

Dobrej organizacja pracy

PLANISTA PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

Tworzenie planu produkcyjnego w oparciu o zapotrzebowanie klientów oraz politykę utrzymywania stanów magazynowych

Optymalizacja planowanych zapasów wyrobów gotowych

Opracowywanie dziennych raportów produkcji

Bieżąca korekta i kontrola realizacji planów produkcyjnych

Wymagane kwalifikacje:

Mile widziane wykształcenie wyższe

Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w dziale planowania

Bardzo dobra znajomości pakietu MsOffice w tym Excela

Praktyczne rozumienie procesów produkcji oraz łańcucha dostaw

Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Umiejętność analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji pracy

MISTRZ PRODUKCJI

Jako Mistrz Produkcji będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za:

Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego w zgodzie z procedurami i wytycznymi firmy

Zarządzanie zespołami pracowniczymi

Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów

Ciągłość procesu produkcyjnego

Dokumentowanie i raportowanie wszelkich zdarzeń podczas produkcji

Nadzór i optymalizacje procesów na całym obszarze produkcji

Przygotowywanie dokumentacji stanowiskowej i szkolenia podległego zespołu

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne oraz doświadczenie pracy w środowisku produkcyjnym

Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela

Umiejętność rozwiązywania konfliktów, budowania zaufania

Umiejętność poszukiwania nowych rozwązań pozwalających na zapewnienie bezpieczeństwa pracy oraz zwiększenie efektywności podległego zespoł

Wysoki poziom kultury osobistej

Umiejętność pracy pod presją czasu

Dyspozycyjność

Zaawansowana znajomość j. angielskiego

Dlaczego warto wybrać Gates Corporation?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowanie wypoczynku letniego

  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie 50% Karty Benefit

  • świadczenia pieniężne: z okazji narodzin dziecka oraz z okazji ślubu,

  • paczki mikołajkowe

  • nagrodę jubileuszową

  • dofinansowanie posiłków w kantynie

  • spotkania integracyjne

  • Dostęp do szkoleń, umożliwiamy rozwój kompetencji

  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy