Aktualności

I Memoriał Zdzisława Woźniaka za nami. Dziękujemy naszym sponsorom!

W miniony weekend zorganizowaliśmy I Memoriał Zdzisława Woźniaka. Turniej, w którym udział wzięło czterech pierwszoligowców został bardzo pozytywnie odebrany nie tylko w naszym mieście, ale i w Polsce. Zawody były udane nie tylko pod względem sportowym, ale również organizacyjnym.

Warto podkreślić, że turniej upamiętniający wieloletniego prezesa MSPR Siódemka, odbył się nie tylko dzięki tytanicznej pracy naszych działaczy z dyrektorem Zygmuntem Woźniczką na czele, ale również dzięki licznym sponsorom.

Urząd Miasta w Legnicy, Huras – Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych, Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, A-MANIA – wypożyczalnia aut, PHU Edmel, Eugeniusz Cukrowicz – Hodowla Roślin Snowidza, Strefa Aktywności Gospodarczej, PHU Maxpol Zenon Koleśnik, Grupa Techniczna S.C. Legnica, Eldisy Polska, POS-TECH Magdalena Skiba, Stomatologia Sławomir Pastor, Eisberg, Gates Polska, Ekoprod, Norm-Pol Renata Gawron – DZIĘKUJEMY !!!