Aktualności

I liga na raty. Siódemka Miedź zagra o Puchar Polski w Obornikach Śląskich

W sobotę Siódemką Miedź ma wolne od ligowych obowiązków, ale nie od grania o stawkę. Zespół trenera Pawła Wity czeka bowiem turniej wojewódzki Pucharu Polski.

W Obornikach Śląskich wystąpią trzy pierwszoligowe drużyny: gospodarze – Bór, Forza Wrocław oraz Siódemka Miedź Legnica. O godz. 18.00 nasz zespół zmierzy się z beniaminkiem I ligi, a o godz. 19.00 z Forzą. Zmagania zakończy pojedynek Boru z Forzą o godz. 20.00.

Co ciekawe, wrocławianie tego samego dnia rozegrają mecz ligowy. O godz. 15.00 Forza podejmie Real-Astromal Leszno. Na turniej pucharowy wystawi więc skład złożony z zawodników trzecioligowych rezerw. Zwycięzca turnieju zdobędzie Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim i uzyska awans do rozgrywek centralnych.

W sobotę, poza meczem 6. kolejki grupy B I ligi Forza – Real-Astromal, odbędzie się jeszcze zaległe spotkanie z serii 5. – Stal Gorzów Wlkp. – Olimp Grodków.

6. kolejka zostanie rozegrana w sumie na pięć rat. 30 października Anilana Łódź zagra z MKS-em Wieluń, 31 października Olimpia Piekary Śl. Z AZS-em Zielona Góra, 2 listopada Olimp Grodków z Siódemką Miedź i Ostrovia Ostrów Wlkp. z Borem Oborniki Śl. Mecz Stal Gorzów Wlkp. – Grunwald Poznań przełożona na 14 grudnia.