LDM: Drużyny Siódemki Huras gromiły gospodarzy we Wrocławiu i Świdnicy

Drugi mecz i drugie zwycięstwo. Młodzicy Siódemki Huras Legnica rozgromili we Wrocławiu Śląsk 39:19. Zespół trenera Tomasza Górecznego sezon rozpoczął świetnie, bo może pochwalić się kompletem 6 punktów. Walkę o ligowe punkty rozpoczęła druga drużyna młodzików. Udanie, bo od wysokiego zwycięstwa w Świdnicy.

Niedzielny mecz we Wrocławiu nie miał długiej historii. W miarę wyrównana walka toczyła się przez pierwszy kwadrans. Potem Siódemka Huras z minuty na minutę odjeżdżała z wynikiem i na przerwę schodziła z pokaźnym zapasem 15 bramek przewagi.

W drugiej połowie nasz zespół kontrolował mecz i wygrał we Wrocławiu ostatecznie różnicą 20 trafień. Za tydzień (niedziela, godz. 11.00) Siódemka Huras podejmie w hali przy ul. Złotoryjskiej Chrobrego II Głogów.

TABELA LIGI DOLNOŚLĄSKIEJ MŁODZIKÓW TUTAJ

Śląsk Wrocław – Siódemka Huras Legnica 19:39 (8:23)

Siódemka Huras: Klepinowski, Zembrzycki – Mikulewicz 7, A. Styrcz 3, Łukawski 10, Wojtkowski 1, Wojsa 1, Zapert, Drążek 5, Niziołek 8, Rutowicz, Dąbrowski, Cichoń 2, Wołowiec 2.

W niedzielę sezon rozpoczęła druga drużyna naszych młodzików (na zdjęciu). Złożona jest ona głównie z zawodników występujących w Dolnośląskiej Lidze Chłopców. Na inaugurację rozgrywek w grupie B podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki w efektownym stylu wygrała w Świdnicy z ŚKPR.

ŚKPR Świdnica – Siódemka Huras II Legnica 18:49 (11:16)

Siódemka Huras II: Zemła, Zawierucha – Kiedrzyński 18, Mieleszczenko 3, Stefaniak 2, Wilczyński, Makar 4, Skiba 4, Huras, Niewiadomski 3, Toczyski 6, Świechowski 6, Maciejewski, Khemissi 2, Terelak 1.