LDJM: Siódemka Huras rozniosła na wyjeździe Chrobrego Głogów

Siedem meczów – siedem zwycięstw – takim imponującym bilansem mogą się pochwalić juniorzy młodsi Siódemki Huras Legnica. W sobotę zespół trenera Piotra Będzikowskiego wygrał w Głogowie.

Mecz z Chrobrym był jednostronnym widowiskiem. Podopieczni trenera Piotra Będzikowskiego temat „załatwili” już w pierwszej połowie, bo na przerwę schodzili z przewagą 12 bramek. W drugiej połowie Siódemka kontrolowała wydarzenia na parkiecie i ostatecznie zwyciężyła w Głogowie 42:28. Najskuteczniejszym w naszym zespole był Szymon Pacek – autor 10 goli.

Po siedmiu kolejkach Siódemka Huras jest liderem tabeli z 18 punktami w dorobku. Kompletem zwycięstw pochwalić się może również wicelider – MKS MOS Wrocław. Za tydzień (sobota, 30 listopada) Siódemka Huras podejmie w hali przy ul. Złotoryjskiej SMS Zagłębie II Lubin (godz. 11.00).

Chrobry Głogów – Siódemka Huras Legnica 28:42 (10:22)

Siódemka: Socha – Kochlewski, Nowosielski 3, Pacek 10, Minuczyc, Fijołek 1, Kosiorowski 3, Matwiejków 4, Szporko 9, Dec 1, Krukiewicz 4, Grynienko 2, Kowalski 2, Turkiewicz, Śliwiński 3.