DLM: Zwycięstwa młodzików Siódemki Huras w Głogowie i Kątach [WIDEO]

Dwie drużyny młodzików Siódemki Huras Legnica w tym sezonie nie zaznały jeszcze goryczy porażki. W niedzielę nasz pierwszy zespół wygrał w Głogowie z Chrobrym, natomiast drugi zespół przywiózł komplet punktów z Kątów Wrocławskich.

Zespół trenera Tomasza Górecznego, który w tym sezonie celuje w tytuł mistrzowski, nie miał żadnych kłopotów w Głogowie. Siódemka Huras rozgromiła Chrobrego 42:24. Nasza drużyna z kompletem 12 punktów zajmuje w tabeli 1. miejsce. Wiceliderem jest APR Świdnica, która również ma 12 punktów.

W środę (4 grudnia) o godz. 17.00 Siódemka Huras zmierzy się właśnie z APR-em. Zapraszamy do hali przy ul. Lotniczej! Hit ligi Dolnośląskiej Ligi Młodzików będzie przystawką do meczu Pucharu Polski seniorów Siódemka Miedź – Stal Gorzów Wlkp. (godz. 19.00).

Trzecie zwycięstwo w sezonie odniósł również drugi zespół Siódemki Huras. Podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki nie bez problemów, ale wygrali w Kątach Wrocławskich 34:23. Aż trudno w to uwierzyć, ale do przerwy wygrywali gospodarze 14:8. Druga połowa była jednak w wykonaniu legniczan koncertowa.

Chrobry Głogów – Siódemka Huras Legnica 24:42 (10:26)

Siódemka: Klepinowski – Mikulewicz 8, A. Styrcz 2, Łukawski 12, Wojtkowski, Wojsa 2, Zapert, Drążek 2, Niziołek 8, Rutowicz 2, Dąbrowski, Cichoń 6, Wołowiec.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW – TUTAJ.

GOKiS Kąty Wrocławskie – Siódemka Huras II Legnica 23:34 (14:8)

Siódemka II: Zemła, Zawierucha – Kiedrzyński 6, Wilczyński, Mieleszczenko 6, Skiba 5, Stefaniak 3, Maciejewski 1, Makar 1, Świechowski 5, Khemissi 5, Huras, Niewiadomski, Toczyski 1, Terelak 1.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW (GRUPA B) – TUTAJ.