Aktualności

Triumf chłopców Siódemki Huras w Obornikach Wielkopolskich [WIDEO]

Siódemka Huras Legnica nie miała sobie równych w VII Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej w Obornikach Wielkopolskich. Podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki wrócili do domu z pucharem, a także z nagrodami indywidualnymi.

Chłopcy Siódemki Huras nadal kolekcjonują turniejowe triumfy. Tym razem team trenera Zygmunta Woźniczki zdobył Oborniki Wielkopolskie, gdzie rozegrano turniej mikołajkowy dedykowany najmłodszej kategorii wiekowej, która rywalizuje w ligowych rozgrywkach pod egidą ZPRP.

Siódemka Huras wygrała 31:12 z SP 16 Płock, 19:11 ze Spartą Oborniki Wlkp., 30:10 z SP2 Oborniki Wlkp., 23:9 z Osową Gdańsk, 16:10 z Grunwaldem Poznań i uległa 10:16 MKS-owi Poznań. W finale turnieju nasza drużyna pokonała po raz drugi w tym turnieju z gospodarzami – Spartą 20:6.

Królem strzelców turnieju został Dawid Kiedrzyński, który zdobył 58 bramek. Natomiast Maciej Świechowski, Kamil Skiba i Patryk Mieleszczenko zostali wybrani do najlepszej „7” zawodów. Ponadto Daniel Stefaniak otrzymał wyróżnienie dla najlepszego zawodnika w legnickiej drużynie.

Drużyna zasługuje na wielkie słowa uznania. Chłopcy rozegrali świetny turniej, górowali nad rywalami w każdym meczu. Przegraliśmy tylko jeden mecz, z MKS-em Poznań, ale to starcie nie miało żadnego znaczenia dla losów zawodów – podsumowuje trener Zygmunt Woźniczka.