LDJM: Siódemka Huras wygrała z Moto-Jelczem i kończy rok w fotelu lidera

Siódemka Huras Legnica pokonała 39:27 Moto-Jelcz Oława w meczu 11. kolejki Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych. Zespół trenera Piotra Będzikowskiego pozostał na pierwszym miejscu w tabeli.

Siódemka Huras była zdecydowanym faworytem konfrontacji z siódmym zespołem ligi, i nie zawiodła. Nasza drużyna miała problemy z Moto-Jelczem ale tylko w pierwszej połowie, którą co prawda wygrała, ale tylko 17:16. Po przerwie mecz wyglądał już zupełnie inaczej. Siódemka zaczęła „odjeżdżać” gościom z wynikiem, by ostatecznie wygrać wysoko, bo różnicą 12 bramek. Najskuteczniejszym jej zawodnikiem był w sobotę Maciej Grynienko – zdobywca 9 bramek.

ZDJĘCIA Z MECZU Z MOTO-JELCZEM OŁAWA – TUTAJ.

Po 11 kolejkach juniorzy młodsi Siódemki Huras są liderem tabeli. Nad wiceliderem MOS-em Wrocław mają 2 punkty przewagi, ale też i jeden mecz więcej rozegrany. Następny mecz zespół trenera Piotra Będzikowskiego rozegra już w 2020 r., 11 stycznia z UKS Dziewiątka Legnica.

Siódemka Huras Legnica – Moto-Jelcz Oława 39:27 (17:16)

Siódemka: Socha – Turkiewicz, Kochlewski 3, Nowosielski 1, Pacek 4, Minuczyc, Fijołek, Kosiorowski 1, Szporko 3, Dec 7, Krukiewicz 5, Grynienko 9, Kowalski 1, Wąsiński 2, Śliwiński 3.

Tabela Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych – TUTAJ.