Aktualności

DLM: derby miasta z Dziewiątką. Na przystawkę mecz z SPR-em Oleśnica

W niedzielę w hali Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy ul. Złotoryjskiej o punkty walczyć będą dwie nasze drużyny występujące w Dolnośląskiej Lidze Młodzików. Zapraszamy do „Henrykówki” już od godz. 11.00!

Niedzielne granie rozpocznie się od pojedynku Siódemki Huras II Legnica z SPR-em Oleśnica. Będzie to mecz grupy B Dolnośląskiej Ligi Młodzików. Przypomnijmy, że nasza drużyna prowadzona przez Zygmunta Woźniczkę i Tomasza Górecznego w tym sezonie pozostaje niepokonana. Faworytem będzie i tym razem. Początek spotkania o godz. 11.00.

Natomiast o godz. 13.00 rozegrany zostanie mecz grupy A Dolnośląskiej Ligi Młodzików. Lider tabeli – Siódemka Huras Legnica zmierzy się z lokalnym rywalem – UKS Dziewiątka Legnica. Gospodarzem spotkania będzie Dziewiątka. Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie, podopieczni trenera Tomasza Górecznego wyszli z derbów zwycięsko, wygrywając 31:21.