Aktualności

PGNiG Puchar Polski: jest data i godzina meczu z MMTS-em Kwidzyn!

Siódemka Miedź Legnica kontra MMTS Kwidzyn – to będzie jedno z najważniejszych sportowych wydarzeń roku w naszym mieście. Mecz 1/16 finału PGNiG Pucharu Polski zostanie rozegrany w niedzielę 26 stycznia o godz. 18.00, w hali przy ul. Lotniczej.

Bilety na pucharową konfrontację z przedstawicielem PGNiG Superligi kosztować będą tyle samo, co na mecze I ligi, czyli 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy). Uwaga! Na mecz z MMTS-em honorowane będą karnety na sezon 2019/2020!

Do 1/16 finału pucharowych rozgrywek Siódemka Miedź przebijała się przez eliminacje. Najpierw nasz zespół pokonał na szczeblu wojewódzkim Śląsk Forzę Wrocław i Bór Oborniki Śląskie. W kolejnych dwóch rundach kwalifikacyjnych już na szczeblu krajowym, wyeliminował Stal Gorzów Wielkopolski oraz Olimp Grodków. Natomiast MMTS Kwidzyn jako przedstawiciel PGNiG Superligi, udział w pucharze rozpoczyna od 1/16 finału.

Po raz ostatni w tej fazie zmagań o Puchar Polski Siódemka Miedź Legnica grała w sezonie 2017/2018. 30 stycznia 2018 r. gościliśmy w hali przy ul. Lotniczej innego rywala z PGNiG Superligi – Gwardię Opole. Po zaciętej walce ulegliśmy wyżej notowanemu rywalowi 27:28.