Aktualności

Plebiscyt na finiszu. Głosujemy na zawodników i trenera Siódemki!

Trwa ósmy Plebiscyt na Najpopularniejszego Zawodnika i Trenera Zagłębia Miedziowego, a także na Najlepszą Imprezę Sportową w 2019 roku. Głosowanie potrwa do 25 stycznia 2020 roku. Plebiscyt i Gala Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego odbywają się pod patronatem prezydenta Legnicy i KGHM Polska Miedź S.A.

Na liście nominowanych znalazło się 50 sportowców, 19 trenerów oraz 20 imprez. Głosować może każdy, kto zarejestruje się na portalu e-legnickie.pl, który jest jednym z naszych patronów medialnych. Każdy z użytkowników może co godzinę oddać jeden głos na zawodnika, trenera i imprezę roku.

Czytelnicy portalu wybierają piątkę najpopularniejszych zawodników, trójkę najpopularniejszych trenerów, imprezę roku, a także najpopularniejszego zawodnika i trenera w niższych ligach. Z kolei najlepszych sportowców i trenerów w 2019 roku wybierze kapituła. Wręczenie nagród odbędzie się podczas Balu Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego, który odbędzie się 7 lutego br. w hotelu Qubus w Legnicy.

W gronie nominowanych znajdują się dwa zawodnicy Siódemki Miedź Legnica: Paweł Paterek i Wojciech Styrcz oraz trener Paweł Wita. Głosujemy TUTAJ.

Organizatorami są: Urząd Miasta Legnicy, Portal e-legnickie.pl, Legnickie Centrum Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy. Partnerem jest hotel Qubus w Legnicy.

Zaangażowane samorządy: miasto Chojnów, miasto Głogów, miasto Jawor, gmina Krotoszyce, miasto Legnica, powiat legnicki, gmina Lubin, miasto i gmina Polkowice, powiat lubiński, miasto i gmina Prochowice, miasto i gmina Ścinawa, gmina Wądroże Wielkie oraz miasto Złotoryja.

Sponsorzy: KGHM Polska Miedź S.A., Mine Master, Saller Polska, Związek Pracodawców Polska Miedź, Hotel Srebrna Góra, Platinum Mountain Hotel&SPA, Interferie, Bud-Ziem, Pałac Margot, Okoń.

Patronami medialnymi są: Interia.pl, Radio Plus Legnica, miedziowe.pl oraz Panorama Legnicka.