Aktualności

Kacper Bogudziński zostaje na dłużej w Siódemce Miedź Legnica!

Kacper Bogudziński podpisał z MSPR Siódemka Legnica nową, dwuletnią umowę. Obowiązywać będzie od 1 czerwca br. do 31 maja 2022 r.

Podobnie, jak Michał Kowalik, który w ub. tygodniu złożył podpis na podobnej umowie, 20-letni Kacper Bogudziński jest wychowankiem UKS Czwórka Libiąż.

W Siódemce ten leworęczny rozgrywający – równie dobrze radzący sobie na skrzydle, występuje od wieku juniora młodszego. W barwach naszego klubu sięgnął po srebrne medale mistrzostw Polski juniorów młodszych i juniorów oraz złoty medal krajowego czempionatu juniorów w 2018 r.

W obecnym sezonie 2019/2020 Kacper Bogudziński zdobył w I lidze 20 bramek. Opuścił jednak wiele spotkań ze względu na problemy zdrowotne. Na szczęście wrócił już do treningów i wkrótce powinniśmy zobaczyć go na ligowych parkietach.

Bogudziński jest kolejnym młodym zawodnikiem, który w tym roku przedłużył z naszym klubem umowę. Niedawno uczynili to wspomniany już Michał Kowalik oraz Adrian Stachurski, Michał Przybylak i Michał Czarnecki.

Na zdjęciu: Kacper Bogudziński podpisuje nowy kontrakt w towarzystwie władz klubu. Od lewej: sekretarz zarządu Tomasz Góreczny, Kacper Bogudziński, prezes Martin Huras i dyrektor klubu Zygmunt Woźniczka.