Aktualności

DLM: Strzelecki festiwal Siódemki Huras. 21 bramek Dawida Kiedrzyńskiego!

Siódemka Huras Legnica rozgromiła ŚKPR Świdnica w meczu otwierającym drugą rundę rozgrywek w grupie B Dolnośląskiej Ligi Młodzików. Nasza drużyna wygrała w hali przy ul. Wierzyńskiego aż 54:14 i umocniła się na 1. miejscu w tabeli.

Na uwagę zasługuje nie tylko wysoki rezultat, ale również indywidualny wyczyn naszego zawodnika. Otóż Dawid Kiedrzyński (na zdjęciu) zdobył we wtorkowym meczu … 21 bramek! W ośmiu spotkaniach grupy B Dolnośląskiej Ligi Młodzików nasz rozgrywający (rocznik 2008) ma ich na koncie już 82 i przewodzi w klasyfikacji strzelców.

Siódemka Huras II Legnica – ŚKPR Świdnica 54:14 (13:5)

Siódemka Huras II: Zemła, Zawierucha – Kiedrzyński 21, Mieleszczenko 2, Stefaniak 2, Makar 1, Skiba 9, Wita 1, Huras 3, Niewiadomski 6, Toczyski 2, Świechowski 6, Witkowski, Maciejewski, Khemissi, Terelak 1.

Tabela grupy B DLM – TUTAJ

Poniżej zapis wideo meczu z ŚKPR Świdnica.