Aktualności

MSPR Siódemka z czekiem od marszałka województwa za sukcesy w 2019 roku

W Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej w Legnicy odbyła się Dolnośląska Gala Sportu podczas której władze województwa nagrodziły kluby, które odnosiły w 2019 r. sukcesy w sporcie młodzieżowym. W gronie wyróżnionych znalazła się Siódemka!

Czek opiewający na 4750 zł z rąk wicemarszałka Michała Bobowca oraz wiceprezydenta Legnicy Krzysztofa Duszkiewicza odebrała delegacja naszego klubu w składzie: wiceprezes Piotr Pęczek oraz zawodnicy – Dawid Dekarz, Konrad Szczepanek, Michał Klimaszewski, Wojciech Styrcz i Dominik Nowosielski.

Przypomnijmy. W 2019 r. w rankingu Ministerstwa Sportu dot. współzawodnictwa w sporcie młodzieżowym (obejmuje on dokonania klubów w kategoriach: młodzieżowych, juniorów, juniorów młodszych i młodzików) Siódemka zdobyła 107,34 pkt. Taki rezultat lokuje nasz klub na czwartym miejscu w Polsce w zestawieniu obejmującym piłkę ręczną mężczyzn. Wyprzedzają nas tylko: PGE Vive Kielce, Anilana Łódź i Wybrzeże Gdańsk.