DLM: Siódemka Huras II ograła awansem UKS GOKiS Kąty Wrocławskie

Siódemka Huras II Legnica wygrała 37:24 z GOKiS-em Kąty Wrocławskie w rozegranym awansem wtorkowym meczu 10. kolejki grupy B Dolnośląskiej Ligi Młodzików.

Mecz rozegrany w hali ZSI przy ul. Wierzyńskiego przebiegał pod dyktando podopiecznych Zygmunta Woźniczki i Tomasza Górecznego. Goście próbowali Siódemce dotrzymać kroku, ale sił starczyło im tylko na jedną połowę. Po przerwie dominacja Siódemki nie podlegała już żadnej dyskusji i mecz zakończył się jej wysokim zwycięstwem 37:24. Dzięki zwycięstwu z GOKiS, nasza drużyna umocniła się na 1. miejscu w tabeli grupy B.

Siódemka Huras II Legnica – UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 37:24 (16:13)

Siódemka Huras: Zemła, Zawierucha – Kiedrzyński 9, Mieleszczenko 2, Stefaniak 4, Makar 3, Skiba 2, A. Taiwo, Wita 1, Huras, Niewiadomski 8, Toczyski 2, Świechowski 3, Maciejewski, Khemissi 2, Terelak 1.