Aktualności

PILNE! Mecz Siódemka Miedź Legnica – UKS Olimp Grodków odwołany!

Komisarz ds. rozgrywek Związku Piłki Ręcznej w Polsce podjął decyzję o odwołaniu wszystkich rozgrywek prowadzonych przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce i Wojewódzkie Związki Piłki Ręcznej.

„W związku z występującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2  i w trosce o ochronę zdrowia wszystkich uczestników zawodów, komisarz ds. rozgrywek ZPRP postanowił zawiesić do odwołania wszystkie rozgrywki seniorskie prowadzone przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce i Wojewódzkie Związki Piłki Ręcznej” – czytamy w komunikacie wydanym przez ZPRP.

Decyzja dotyczy rozgrywek: PGNiG Superligi Mężczyzn i Kobiet, PGNiG Pucharu Polski Kobiet, PGNiG Pucharu Polski Mężczyzn, I Ligi Kobiet i Mężczyzn, II Ligi Kobiet i Mężczyzn oraz III Ligi Mężczyzn.

W sobotę o godz. 18.00 w hali przy ul. Lotniczej miał zostać rozegrany mecz I ligi Siódemka Miedź Legnica – Olimp Grodków. Pierwotna decyzja była taka, że bez udziału publiczności. Ostatecznie mecz się nie odbędzie.