Aktualności

OFICJALNIE. Kacper Majewski będzie występował w PGNiG Superlidze

Były zawodnik Siódemki Miedź Legnica, Kacper Majewski został zawodnikiem Grupy Azoty Tarnów. 24-letni skrzydłowy podpisał z klubem z PGNiG Superligi kontrakt do końca 2020 r. z możliwością przedłużenia do końca sezonu 2020/21.

– Cieszę się, że mam możliwość dołączenia do superligowego klubu Grupa Azoty Tarnów. Jest to stabilny, mądrze prowadzony klub, świetne miejsce do rozwoju zawodowego. Warto również wspomnieć o trenerze Patriku Liljestrandzie, który w minionym sezonie, osiągnął bardzo dobry wynik z Kaliszem, co jest świadectwem wysokich umiejętności trenera. Ważnym aspektem jest również to, że jest to młody zespół, ze świetną energią i atmosferą – mówi Kacper Majewski, cytowany przez oficjalną stronę tarnowskiego superligowca.

Kacper Majewski do Siódemki trafił w 2014 r. z UKS Czwórka Libiąż. W barwach legnickiego zespołu, w 2015 r. sięgnął po srebrny medal mistrzostw Polski juniorów. Warto przypomnieć, że Majewski został wybrany najlepszym lewoskrzydłowym, rozgrywanego w Legnicy turnieju Final Four.

Od kilku sezonów był ważną postacią pierwszoligowego zespołu Siódemki. W przerwanej przez epidemię kampanii 2019/2020 zdążył zdobyć 49 bramek. W sezonie 2018/2019 rzucił ich 67. Rekordowym w jego wykonaniu był sezon 2016/2017, który zamknął 95 trafieniami.

Kacper, dziękujemy raz jeszcze za godne reprezentowanie barw Siódemki i życzymy powodzenia na parkietach PGNiG Superligi!