Aktualności

Młodzież Siódemki Huras Legnica przygotowuje się do sezonu 2020/2021

Jak już informowaliśmy, seniorzy Siódemki z przygotowaniami do nowego sezonu wystartowali już 27 lipca. Ale formę na ligowe rozgrywki szykują już wszystkie nasze drużyny.

– Mimo utrudnień i zamieszania związaną z sytuacją epidemiologiczną, treningi idą pełną parą – cieszy się Zygmunt Woźniczka, dyrektor MSPR Siódemka. – W tym roku z oczywistych względów, postanowiliśmy zrezygnować z nadmorskiego zgrupowania. Wszystkie nasze zespoły kują formę na miejscu, w Legnicy. Na szczęście dysponujemy dobrą bazą – dodaje.

Młodzież Siódemki pod okiem trenerów: Piotra Będzikowskiego, Tomasza Górecznego, Zygmunta Woźniczki i Tomasza Szporki, pracuje w dwóch halach – obiekcie OSiR przy ul. Lotniczej oraz ZSTiO przy ul. Złotoryjskiej. Nie brakuje też zajęć w terenie – na stadionie lekkoatletycznym i boisku do piłki ręcznej plażowej, które powstało na terenie firmy Huras.

W sezonie 2020/21 Siódemka planuje zgłosić do wojewódzkich rozgrywek sześć drużyn – juniorów, dwie juniorów młodszych, dwie młodzików oraz chłopców. Ligowa rywalizacja na Dolnym Śląsku ma ruszyć we wrześniu.