Aktualności

Kacper Bogudziński po meczu z Realem Astromal: „Nie zlekceważyliśmy rywala”

W poprzednim sezonie borykałem się z problemami zdrowotnymi, teraz jest już wszystko OK – powiedział po wygranym 29:20 meczu z Realem Astromal Leszno , rozgrywający Siódemki Miedź Legnica, Kacper Bogudziński. Wg nas, jak najbardziej OK, bo rozegrał dobre spotkanie w którym zdobył 5 bramek.

– To był spokojny mecz, bez większych emocji. Bardzo dobrze zagraliśmy w obronie co poskutkowało licznymi kontrami. Wypracowaliśmy sobie przewagę już na początku spotkania i potem ją już tylko powiększaliśmy. Mieliśmy mecz pod pełną kontrolą. Nie zlekceważyliśmy rywala. W tej lidze nie można bowiem nikogo lekceważyć. My mając aspiracje na jej wygranie, nie możemy sobie pozwolić na wpadki z takimi drużynami, jak Leszno czy Oborniki Śląskie.

– W poprzednim sezonie borykałem się z problemami zdrowotnymi, teraz jest już wszystko OK. Cieszę się tym bardziej, że klub mi zaufał i podpisał nowy kontrakt. Tak samo, jak to, że zaufał mi trener, dając szansę gry w I lidze. Wierzę, że z meczu na mecz moja forma będzie rosła.

FOT. Arkadiusz Cymbalista