Aktualności

DLJ: Nieudana wyprawa do Wrocławia. Siódemka Huras przegrała z MKS MOS

Siódemka Huras Legnica uległa 29:40 MKS MOS I Wrocław w sobotnim meczu 4. kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów. Porażka wysoka, choć trudno nie odnieść wrażenia, że gra zespołu trenera Piotra Będzikowskiego była lepsza niż wskazuje wynik.

Wrocławianie są zdecydowanym faworytem rozgrywek, a w starciu z Siódemką jak najbardziej to potwierdzili. MOS pewnie wygrał i z kompletem punktów przewodzili ligowej tabeli. Wszystko wskazuje na to, że pozostanie liderem już do końca rozgrywek DLJ.

| Zdjęcia z meczu MKS MOS I Wrocław – Siódemka Huras Legnica |

– Gospodarze grali specyficzną obroną 3-3. Przygotowywaliśmy się pod nią i nawet dobrze sobie radziliśmy. Problem w tym, że dopóki mieliśmy siły. W drugiej połowie MOS zaczął nam odjeżdżać z wynikiem i nie mieliśmy już atutów, by temu zaradzić. Gospodarze wykorzystując nasze błędy i problemy z wysoką obroną, „zabijali” nas kontrami. W sumie dały im one aż 15 bramek – mówi trener Siódemki Huras, Piotr Będzikowski.

MKS MOS I Wrocław – Siódemka Huras Legnica 40:29 (16:14)

Siódemka: Socha, Turkiewicz – Kochlewski 1, Nowosielski 1, Pacek 7, Minuczyc 3, Kosiorowski, Matwiejków, Szporko 4, Krukiewicz 7, Dec 2, Kruszelnicki 4, Śliwiński.

Tabela Dolnośląskiej Ligi Juniorów – TUTAJ