Aktualności

PILNE! Mecz juniorów młodszych Siódemki Huras z Zagłębiem odwołany

Zaplanowany na sobotę (17 października) mecz Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych między Siódemką Huras Legnica a Zagłębiem Lubin, nie odbędzie się.

Decyzję o przełożeniu meczu na inny termin podjęła Komisja Gier i Dyscypliny Dolnośląskiego Związku Piłki Ręcznej na wniosek klubu z Lubina. Ten swoją prośbę argumentował tym, że zawodnicy Zagłębia są uczniami NLO SMS, a w związku z tym, że przechodzą w tryb nauki zdalnej, odwołane zostaną zajęcia sportowe a szkolna bursa zamknięta.

– Od dnia dzisiejszego wszystkie mecze z udziałem drużyn MKS Zagłębie Lubin: III liga, junior, juniorka, junior mł., juniorka młodsza zostają odwołane. Informacje o terminach przełożonych meczów KGiD DZPR prześle w terminie późniejszym – czytamy w piątkowym komunikacie DZPR.

Mecz Siódemki Huras z SMS Zagłębie Lubin miał zostać rozegrany w sobotę o godz. 11.00 w hali ZSTiO. Decyzja związku oznacza, że do skutku nie dojdzie również zaplanowany na środę (21 października) mecz Dolnośląskiej Ligi Juniorów SMS Zagłębie II Lubin – Siódemka Huras Legnica.