Aktualności

Siódemka Miedź rozegra w styczniu trzy sparingi. Znamy przeciwników

W poniedziałek 4 stycznia pierwszoligowa Siódemka Miedź Legnica rozpoczęła przygotowania do drugiej części sezonu I ligi. Podopiecznych trenera Piotra Będzikowskiego czekają w tym miesiącu trzy mecze kontrolne.

Na pierwszych po świąteczno-noworocznych urlopach zajęciach nasi zawodnicy stawili się prawie w komplecie. Prawie, bo zabrało Kacpra Bogudzińskiego, który do zespołu dołączył dzień później. Nasza drużyna przez cały styczeń będzie kuć formę na drugą rundę rozgrywek na własnych „śmieciach”, w hali przy ul. Lotniczej.

Ważnym elementem przygotowań będą oczywiście mecze kontrolne. W sumie będzie ich trzy. Niestety, w związku z wciąż obowiązującymi obostrzeniami epidemiologicznymi, rozegrane zostaną one bez udziału publiczności. Siódemka Miedź zagra z Borem Oborniki Śląskie (6. miejsce w grupie B I ligi), Zagłębiem Lubin (7. miejsce w PGNiG Superlidze) i Śląskiem Wrocław (2. miejsce w grupie B I ligi).

Styczniowe sparingi Siódemki Miedź Legnica:

15 stycznia – Bór Oborniki Śląskie (mecz w Obornikach Śląskich)

19 stycznia – Zagłębie Lubin (mecz w Legnicy)

22 stycznia – Śląsk Wrocław (mecz w Legnicy)

Inauguracja drugiej rundy rozgrywek grupy B I ligi zaplanowana jest na 30 stycznia. Tego dnia Siódemka Miedź Legnica zagra na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Wielkopolski.

FOT. Bożena Ślepecka