Aktualności

DLJM: Siódemka nadal niepokonana. Cenne zwycięstwo we Wrocławiu!

Siódemka Huras Legnica wygrała na wyjeździe 36:32 ze Śląskiem Wrocław w meczu 8. kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych. Nasza drużyna umocniła się na drugim miejscu w tabeli.

Sobotnim meczem Siódemka rozpoczęła rundę rewanżową, choć ma jeszcze do rozegrania dwa zaległe spotkania z pierwszej części sezonu. Po raz drugi w kampanii 2020/21 przeciwko sobie stanęły drużyny prowadzone przez byłych kolegów z boiska – Tomasza Górecznego i Bartłomieja Koprowskiego. I po raz drugi górą był szkoleniowiec Siódemki.

Siódemka wygrywała we Wrocławiu przez całe spotkanie. Podopieczni trenera Tomasza Górecznego przewagę budowali powoli, ale za to konsekwentnie. W pierwszej połowie wynosiła ona 2-3 trafienia, po przerwie w pewnym momencie urosła do nawet 7 bramek (31:24 w 50 min.). Ostatecznie Siódemka wygrała pewnie 36:32.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH – 2020/21

Bilans juniorów młodszych Siódemki to 6 meczów – 6 zwycięstw. Liderem tabeli pozostaje jednak Zagłębie Lubin, które rozegrało dwa spotkania więcej.

Śląsk Wrocław – Siódemka Huras Legnica 32:36 (14:18)

Siódemka: Socha, Tabisz, Zembrzycki – Łukawski 10, A. Szporko, Zapert, Drążek 1, Niziołek 1, Dziedzic 12, Wołowiec 1, Krukiewicz 7, Ł. Szporko 4, Minuczyc, Kosiorowski.

FOTOGALERIA Z MECZU | FOT. Robert Krukiewicz