DLJM: Siódemka Huras w Lubinie nie zachwyciła, ale wyszarpała 3 punkty

Siódemka Huras Legnica wygrała 26:22 z Zagłębiem II Lubin w meczu 9. kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych. Drużyna trenera Tomasza Górecznego w tym sezonie nie zaznała jeszcze goryczy porażki.

Siódme ligowe zwycięstwo rodziło się w bólach. Do przerwy słabo grająca Siódemka przegrywała w Lubinie 11:15. Na szczęście w drugiej połowie podopieczni trenera Tomasza Górecznego wzięli się do roboty. Do remisu Siódemka doprowadziła jednak dopiero w 53 min. (20:20). Zwycięstwo zapewniła sobie świetną postawą w końcówce meczu.

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH

Ostatecznie Siódemka wygrała 26:22, a trener Góreczny zadowolony był wyłącznie z wyniku i punktów. – Nasza gra pozostawiała wiele do życzenia. Moi zawodnicy pomyśleli chyba, że ten mecz sam się wygra. Przyda się im taka lekcja – powiedział po spotkaniu w Lubinie nasz szkoleniowiec.

Następny mecz Siódemka Huras rozegra w środę, 10 lutego (godz. 18.00) w Legnicy, z Żagwią Dzierżoniów.

SMS Zagłębie II Lubin – Siódemka Huras Legnica 22:26 (15:11)

Siódemka: Socha, Wiktor, Tabisz – Łukawski 4, A. Szporko, Zapert 1, Drążek 2, Niziołek 2, Dziedzic 5, Wołowiec, Krukiewicz 2, Ł. Szporko 6, Minuczyc, Kosiorowski 4.