Aktualności

DLJM: Siódemka Huras wygrała zaległy mecz i została nowym liderem tabeli

Siódemka Huras Legnica wygrała 47:27 z Zagłębiem II Lubin w zaległym meczu Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych. Drużyna trenera Tomasza Górecznego awansowała na 1. miejsce w tabeli.

Środowe spotkanie w hali przy ul. Lotniczej było jednostronnym widowiskiem. Już po 5 min. Siódemka wygrywała 4:0, a po kwadransie już 11:4. Na przerwę nasza drużyna schodziła z wynikiem 26:10 i wiadomo było już, że druga połowa będzie tylko formalnością. Ostatecznie podopieczni trenera Tomasza Górecznego wygrali różnicą 20 bramek.

Dzięki środowemu zwycięstwu Siódemka Huras awansowała na 1. miejsce w tabeli. Nasza drużyna w tym sezonie jest niepokonana. Jej ligowy bilans to 10 meczów – 10 zwycięstw. Najważniejsze mecze jednak dopiero przed Siódemką. O tym, kto zostanie mistrzem województwa zadecydują dwa spotkania z Zagłębiem I Lubin, które aktualnie w tabeli jest na 2. miejscu ale również może pochwalić się kompletem zwycięstw (9 meczów – 9 wygranych).

TABELA DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH

Póki co, w najbliższą sobotę (20 lutego) o godz. 11.00 Siódemka Huras zagra w Legnicy z 6. w tabeli Moto-Jelczem Oława.

Siódemka Huras Legnica – SMS Zagłębie II Lubin 47:27 (26:10)

Siódemka Huras: Socha, Wiktor, Tabisz, Zembrzycki – Łukawski 5, A. Szporko 3, Drążek 2, Niziołek 5, Dziedzic 6, Wołowiec 4, Krukiewicz 8, Ł. Szporko 9, Minuczyc 1, Kosiorowski 1.

ZDJĘCIA Z MECZU | FOT. Robert Krukiewicz