Aktualności

LDJ: pewne zwycięstwa juniorów w Kłodzku i Lubinie

To była bardzo udana środa dla juniorów Siódemki Miedź. Obie nasze drużyny przywiozły z wyjazdowych meczów 4. kolejki LDJ do Legnicy komplet punktów.

Siódemka Miedź I po punkty pojechała do Kłodzka. Tamtejszy Lew wicemistrzom kraju postawił się tylko w początkowej fazie spotkania. Po 16 min. był remis 8:8. Potem jednak podopieczni trenera Pawła Wity wrzucili drugi bieg i już przed przerwą wypracowali sobie przewagę sześciu bramek.

Ostatecznie Siódemka Miedź wygrała w Kłodzku 33:22. Najlepszym jej strzelcem był Mateusz Drozdalski, który zdobył 8 bramek. Nasza drużyna na koncie ma komplet trzech zwycięstw i zaległy mecz z ŚKPR Świdnica (8 października) w zanadrzu.

Świetnie spisała się również nasza druga drużyna. Podopieczni trenera Tomasza Górecznego pokonali w Lubinie Zagłębie 35:25. Zwycięstwo Siódemki nie było zagrożone nawet przez chwilę. Już po kwadransie wygrywała bowiem różnicą sześciu trafień (10:4). Wysoką formę w Lubinie potwierdził Wojciech Styrcz – autor aż 9 bramek. Ligowy bilans Siódemki Miedź II to trzy zwycięstwa – jedna porażka.

Lew Kłodzko – Siódemka Miedź Legnica 22:33 (11:17)

Siódemka: Dekarz, Dzido – Gregułowski 2, Bogudziński 3, M. Majewski 1, Klocek 2, Drozdalski 8, G. Styrcz 1, Kasprzak 5, Kowalik 8, K. Cegłowski 3, Betliński.

Zagłębie Lubin – Siódemka Miedź II Legnica 25:35 (7:19)

Siódemka: Bieniusiewicz, Gołębiowski – Paterek 6, W. Styrcz 9, Grabusiewicz 1, Klimaszewski 2, D. Glazer 4,  Zając 5, Mroczka 1, A. Glazer 1, Szczepanek 4, Mazurek 2, Nowosielski, Narowski.