Aktualności

Czterech zawodników Siódemki Miedź w reprezentacji Polski

ZPRP ogłosił listę zawodników powołanych do juniorskich reprezentacji Polski na najbliższe zgrupowania i mecze towarzyskie. Znajduje się na niej czterech szczypiornistów naszego klubu.

W 18-osobowej reprezentacji juniorów znalazł się Patryk Gregułowski (na zdjęciu na górze). Nasz rozgrywający w dniach 19-30 października weźmie udział w zgrupowaniu w Szczyrku. W tym czasie Polska rozegra w Opolu dwa sparingowe mecze z Hiszpanią.

Dodajmy, że na liście rezerwowej umieszczony został tym razem Michał Przybylak.

Reprezentacja Polski juniorów młodszych w tym samym czasie spotka się w Płocku, gdzie weźmie udział w turnieju, w którym zmierzy się z Macedonią, Białorusią i Czechami.

Potem kadrowicze na kilka dni wrócą do domów, aby stawić się w Warszawie 5 listopada. Ze stolicy wyjadą do Berlina, gdzie rozegrają sparingowe mecze z Niemcami (6-9 listopada).

Powołania do kadry od trenera Piotra Obrusiewicza otrzymało aż trzech naszych zawodników: Dawid Dekarz, Wojciech Styrcz  oraz Michał Zając (dwaj ostatni na zdjęciach obok).

Tym razem w składzie Biało-Czerwonych zabrakło miejsca dla wcześniej również powoływanego Pawła Paterka. Przypomnijmy, że wszyscy nasi kadrowicze to aktualni wicemistrzowie Polski w kategoriach juniorów i juniorów młodszych.