Aktualności

Młodzicy i chłopcy Siódemki Miedź bliżej srebrnych medali

Młodzicy Siódemki Miedź Legnica wygrali na zakończenie sezonu ligi dolnośląskiej w Świdnicy z ŚKPR II 36:25. W środę dowiemy się, czy zespół trenera Piotra Będzikowskiego zostanie wicemistrzem województwa i awansuje do rozgrywek centralnych.

Nasi młodzicy rozgrywki ligi dolnośląskiej zakończyli z dorobkiem 38 punktów (13 zwycięstw, 3 porażki). Aktualnie zajmują w tabeli drugie miejsce, ale może ich jeszcze wyprzedzić MOS Wrocław (37 punktów), który w środę zagra w Głogowie z Chrobrym. Głogowianie jeszcze w tym sezonie nie przegrali i mają już zapewniony tytuł mistrzowski.

TABELA LIGI DOLNOŚLĄSKIEJ MŁODZIKÓW TUTAJ

Bliżej wicemistrzostwa województwa są również nasi chłopcy. Zespół trenera Zygmunta Woźniczki wygrał w Lubinie oba swoje mecze. Najpierw 27:12 z Moto-Jelczem, a potem z gospodarzami – Zagłębiem 18:15.

TABELA LIGI DOLNOŚLĄSKIEJ CHŁOPCÓW TUTAJ

W trakcie zawodów rozchorował się nasz szkoleniowiec i w drugim spotkaniu zespół poprowadził z powodzeniem kierownik Marcin Godlewski (w przeszłości zawodnik naszego klubu). Nic więc dziwnego, że nasi szczypiorniści komplet punktów zadedykowali trenerowi Woźniczce.

Młodzicy: ŚKPR II Świdnica – Siódemka Miedź Legnica 25:36 (14:15)

Siódemka: Socha – Nowosielski 2, Pacek 6, Matwiejków 1, Grynienko 6, Będzikowski 14, Śliwiński 4, Kowalski, Dec 3.

Chłopcy:

Siódemka Miedź Legnica – Moto-Jelcz Oława 27:12 (13:6)

Siódemka: Klepinowski – Mikulewicz 8, Skiba, Wojtkowski 3, Wojsa 1, Drążek 4, Kowalski 1, Rutowicz 4, Dąbrowski, Cichoń 4, Świechowski 1, Maciejewski, Terelak.

Siódemka Miedź Legnica – Zagłębie Lubin 18:15 (9:11)

Siódemka: Klepinowski – Mikulewicz 6, Skiba, Wojtkowski 2, Drążek 2, Kowalski, Rutowicz 6, Cichoń 2,