Aktualności

W weekend o ligowe punkty grają nasi juniorzy młodsi i młodzicy

Najbliższy weekend to nie tylko pierwszoligowy mecz Siódemki Miedź Legnica z MKS-em Wieluń (sobota, godz. 18.00). W sobotę i niedzielę o ligowe punkty powalczą również juniorzy młodsi i młodzicy naszego klubu. Zapraszamy kibiców do hali „Henrykówki”!

W sobotę po raz pierwszy w tym sezonie przed własną publicznością zaprezentują się podopieczni trenera Piotra Będzikowskiego. Nasza drużyna juniorów młodszych póki co pozostaje bez zdobyczy punktowej, więc czas to zmienić. Z kolei w niedzielę o drugie ligowe zwycięstwo powalczą młodzicy trenera Zygmunta Woźniczki. Po zwycięstwie w Świdnicy, teraz zmierzą się w „Henrykówce” z Chrobrym II Głogów.

* Dolnośląska Liga Juniorów Młodszych: Siódemka Huras Legnica – Zagłębie Lubin, sobota (6 października), godz. 11.00, hala ZSTiO przy ul. Złotoryjskiej.

* Dolnośląska Liga Młodzików: Siódemka Huras Legnica – Chrobry II Głogów, niedziela (7 października), godz. 11.00, hala ZSTiO przy ul. Złotoryjskiej.