Aktualności

Młodzicy liderem! Juniorzy młodsi wygrali z MOS-em w karnych

Młodzicy Siódemki Huras Legnica rozgromili Bór Oborniki Śląskie 37:15 i z kompletem zwycięstw rozsiedli się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Cenne punkty w weekend zdobyli również nasi juniorzy młodsi.

Podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki na starcie sezonu wciąż imponują formą. W niedzielę nasza drużyna rozniosła w hali przy Złotoryjskiej Bór Oborniki Śląskie różnicą 22 bramek! Po raz kolejny skutecznością zaimponował Adrian Cichoń (na zdjęciu obok), który zdobyła 10 bramek. Siódemka Huras z kompletem, czterech zwycięstw, jest liderem tabeli Dolnośląskiej Ligi Młodzików.

W sobotę swój mecz rozegrali też juniorzy młodsi Siódemki Huras. Zespół trenera Piotra Będzikowskiego podejmował w „Henrykówce” wicelidera – MKS MOS II Wrocław.

Nasza drużyna, w której prym wiedli skuteczni Jakub Będzikowski i Szymon Pacek (na zdjęciu obok) oraz bramkarz Wiktor Socha, prawie przez całe spotkanie była na prowadzeniu. W pierwszej połowie nawet pięciobramkowym (12:7, 15:10, 17:12).

Niestety w drugiej połowie goście odrobili straty i w końcówce doprowadzili do remisu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 31:31. Siódemka Huras wywalczyła jednak dwa punkty, bo wygrała konkurs rzutów karnych.

DLJM: Siódemka Huras Legnica – MKS MOS II Wrocław 31:31 (19:17), karne: 4:2

Siódemka Huras: Socha, Biskup – Nowosielski 1, Pacek 11, Minuczyc, Będzikowski 10, Matwiejków, Śliwinski 4, Dec 5, Bitner.

Tabela LDJM TUTAJ

DLM: Siódemka Huras Legnica – SPR Bór Oborniki Śląskie 37:15 (19:5)

Siódemka Huras: Socha, Zembrzycki – Klepinowski, Mikulewicz 3, A. Styrcz 3, Toczyski, Makar, Wojsa 2, Zapert, Drążek 1, Niziołek 1, Rutowicz 3, Cichoń 10, Minuczyc 14, Wołowiec, Terelak.

Tabela LDM TUTAJ