Aktualności

Paweł Wita: Mecz z Grupą Azoty Tarnów kolejną nagrodą za ciężką pracę

Mamy na ten mecz plan. Jego skuteczność zweryfikuje jednak parkiet. Mogę tylko zapewnić, że zrobimy wszystko, by sprawić niespodziankę dla naszych fantastycznych kibiców – mówi trener Paweł Wita. Mecz 1/8 finału PGNiG Pucharu Polski Siódemka Miedź Legnica – Grupa Azoty Tarnów już w środę (19 lutego) o godz. 19.00 w hali przy ul. Lotniczej.

– Moja drużyna od sierpnia bardzo solidnie pracuje, dlatego uważam, że Pucharze Polski zaszła tak daleko nieprzypadkowo. Nikt jej tego nie położył na tacy. Mecz z Grupą Azoty będzie więc kolejną nagrodą za ciężką, codzienną pracę. Mamy możliwość po raz drugi skonfrontować się z rywalem z PGNiG Superligi przy pełnej widowni, bo wiem, że zainteresowanie meczem jest ogromne. Nie możemy się już doczekać środowego wieczoru! – mówi trener Paweł Wita.

– Grupę Azoty Tarnów mamy dobrze rozpracowaną, przeanalizowaliśmy jej mecze w tym sezonie. Co prawda to beniaminek PGNiG Superligi i aktualnie ostatni zespół w tabeli, to jednak dysponujący bardzo dużym potencjałem. Przede wszystkim tarnowska ekipa imponuje warunkami fizycznymi. Wygląda pod tym względem lepiej niż MMTS Kwidzyn, którego wyeliminowaliśmy w poprzedniej rundzie. Mamy na ten mecz plan. Jego skuteczność zweryfikuje jednak parkiet. Mogę tylko zapewnić, że zrobimy wszystko, by sprawić niespodziankę dla naszych fantastycznych kibiców – dodaje szkoleniowiec Siódemki Miedź Legnica.