Aktualności

OFICJALNIE. Dawid Dekarz zostaje w Siódemce Miedź na kolejny sezon

MSPR Siódemka doszła do porozumienia z Dawidem Dekarzem ws. jego dalszych występów w Legnicy. 20-letni bramkarz w sezonie 2020/2021 nadal będzie bronił barw naszego klubu!

Kontrakt Dawida Dekarza z Siódemką wygasł z końcem maja br. Niezwykle utalentowany bramkarz zostaje jednak w Legnicy! – Doszliśmy do porozumienia i Dawid nadal będzie występował w naszym klubie – informuje prezes MSPR Siódemka, Martin Huras.

Dawid Dekarz jest wychowankiem UKS Czwórka Libiąż. Do Siódemki trafił jeszcze jako junior młodszy. W jej barwach sięgnął aż po cztery medale juniorskich mistrzostw kraju – złoty MP juniorów (2018) oraz srebrne medale MP juniorów (2017, 2019) oraz srebrny medal MP juniorów młodszych (2017).

Warto dodać, że Dawid Dekarz był regularnie powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski, najpierw juniorów młodszych, potem juniorów starszych.