Aktualności

Biuro Rachunkowe PLUS dołączyło do drużyny sponsorów MSPR Siódemka!

MSPR Siódemka Legnica związała się umową sponsorską z Kancelarią Biegłego Rewidenta Biurem Rachunkowym PLUS. Witamy na pokładzie!

Kancelaria Biegłego Rewidenta Biuro Rachunkowe PLUS to firma z tradycją. Powstało bowiem w 1992 r. Od 28 lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej i podatkowej.

– Naszym celem jest zminimalizowanie obciążeń podatkowych  naszych klientów przy jednoczesnym zagwarantowaniu zgodności naszych działań z obowiązującymi przepisami. Świadczymy profesjonalne usługi dla krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw reprezentujących niemal każdą formę prowadzenia działalności. (osoby prywatne, spółki osobowe, spółki kapitałowe,  stowarzyszenia, wspólnoty mieszkaniowe). Ponosimy pełną prawną i finansową odpowiedzialność za rzetelność świadczonych przez nas usług. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. W trakcie trwania umowy udzielamy naszym klientom wszelkich niezbędnych porad. Dodatkowo współpracujemy z Kancelariami adwokacką, notarialną i radcowską a także z firmami zajmującymi się ubezpieczeniami, leasingiem czy windykacją wierzytelności. Powoduje to, że Klient przychodząc do naszej kancelarii uzyskuje kompleksową obsługę – czytamy na internetowej witrynie kancelarii.

Kancelaria Biegłego Rewidenta Biuro Rachunkowe PLUS ma obecnie pięć oddziałów w Lubinie, Polkowicach i Jaworze.

W Legnicy biuro mieści się przy ul. Wrocławskiej 27 (Mpoint – lokal nr 10). 

Pozostałe oddziały:

Jawor – ul. Zębowice 35

Polkowice – ul. Głogowska 15

Lubin – ul. Kwiatowa 5 i Piłsudskiego 2