Aktualności

Znamy plan przygotowań Siódemki Miedź Legnica do sezonu 2020/2021

Trzy sparingi, dwa turnieje i pucharowa potyczka z jedną z najlepszych drużyn w Polsce – tak w wielkim skrócie będą wyglądać proces kucia formy Siódemki Miedź Legnica na nową kampanię w I lidze.

Na pierwszych po urlopach zajęciach zespół trenera Piotra Będzikowskiego spotka się 27 lipca. Nasza drużyna będzie pracować głównie w hali przy ul. Lotniczej. 6 sierpnia czeka ją pierwszy mecz kontrolny, z Borem Oborniki Śląskie (w Legnicy). 15 sierpnia Siódemka wystąpi w towarzyskim turnieju w Zielonej Górze, natomiast 21 sierpnia czeka ją mecz ćwierćfinału PGNiG Pucharu Polski z Azotami Puławy (w Legnicy).

29 sierpnia Siódemka będzie gospodarzem II Memoriału Zdzisława Woźniaka, w którym zagra z Olimpem Grodków oraz Zagłębiem Lubin lub AZS-em Zielona Góra. We wrześniu nasz zespół czekają jeszcze dwa mecze sparingowe – ze Śląskiem Forza Wrocław (3 września we Wrocławiu) i GOKiS-em Kąty Wrocławskie (10 września w Legnicy).

Sezon 2020/21 wystartuje 19 września. Na inaugurację rozgrywek I ligi Siódemka Miedź zmierzy się w Legnicy z Ostrovią Ostrów Wlkp.