Aktualności

II Memoriał Zdzisława Woźniaka – transmisja na Facebooku, terminarz

W sobotę, 29 sierpnia w hali OSiR przy ul. Lotniczej w Legnicy zostanie rozegrany II Memoriał Zdzisława Woźniaka. Wystąpią w nim cztery drużyny: Zagłębie Lubin, AZS Zielona Góra, Olimp Grodków oraz gospodarze – Siódemka Miedź Legnica.

W ramach memoriału rozegrane zostaną cztery mecze. Gospodarze – Siódemka Miedź Legnica zmierzą się z Olimpem Grodków, a Zagłębie Lubin z AZS-em Zielona Góra. Zwycięzcy tych spotkań zagrają o 1. miejsce, natomiast przegrani o 3. miejsce. Szczegółowy harmonogram turnieju poniżej.

Przypomnijmy. Zagłębie Lubin to 7. drużyna poprzedniego sezonu PGNiG Superligi, natomiast Olimp i AZS, podobnie, jak Siódemka, występują w grupie B I ligi. Poprzedni sezon 2019/20, Olimp zakończył na 8. miejscu, a AZS na 9. miejscu.

Zdzisław Woźniak to były prezes MSPR Siódemka. Sternikiem klubu był przez 12 lat. Działalność Zdzisława Woźniaka została doceniona przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Z okazji 100. urodzin polskiego szczypiorniaka, zarząd ZPRP uhonorował go Złotą Odznaką „Zasłużony dla piłki ręcznej w Polsce”. Zdzisław Woźniak zmarł w listopadzie 2018 r. Miał 63 lata.

Harmonogram II Memoriału Zdzisława Woźniaka:

Godz. 9.45: Siódemka Miedź Legnica – Olimp Grodków

Godz. 11.30: Zagłębie Lubin – AZS Zielona Góra

Godz. 15.15: mecz o 3. miejsce

Godz. 17.00: mecz o 1. miejsce

UWAGA! Memoriał zostanie rozegrany bez udziału publiczności. Wszystkie mecze będą transmitowane na Facebooku, na profilu MSPR Siódemka – TUTAJ.