Aktualności

Juniorzy młodsi i chłopcy Siódemki Huras w rozjazdach. Liga plus turniej DAPR

W weekend o ligowe punkty powalczą juniorzy młodsi i chłopcy Siódemki Huras Legnica. Nasza najmłodsza drużyna weźmie też udział w turnieju w Kątach Wrocławskich.

Niepokonani w tym sezonie juniorzy młodsi Siódemki Huras po kolejne punkty wybierają się do Gaci, gdzie swoje mecze rozgrywa Moto-Jelcz Oława. Mecz zostanie rozegrany w piątek (27 listopada) o godz. 18.00.

W niedzielę (29 listopada) ligowy sezon w Dolnośląskiej Lidze Chłopców (grupa A) rozpoczyna pierwszy zespół Siódemki Huras. Podopieczni trenera Zygmunta Woźniczki zagrają w Dzierżonowie z miejscową Żagwią (godz. 12.00) i ŚKPR-em Świdnica (godz. 14.00).

Dzień wcześniej, w sobotę (28 listopada) chłopcy Siódemki Huras wystąpią w turnieju Dolnośląskiej Akademii Piłki Ręcznej w Kątach Wrocławskich. Nasz zespół (rocznik 2008 i młodsi) w grupie rywalizować będzie z Victorią Świebodzice, UKS Dziewiątka Legnica i Borem Oborniki Śląskie. W drugiej grupie znalazły się: GOKiS Kąty Wrocławskie, Chrobry Żórawina, Żagiew Dzierżoniów i ŚKPR Świdnica. Zwycięzcy grup spotkają się w meczu finałowym.