Aktualności

Trener Piotr Będzikowski po meczu z GOKiS-em Kąty Wr.: „Zasłużona porażka”

Siódemka Miedź Legnica przegrała po rzutach karnych z GOKiS-em Kąty Wrocławskie w meczu 13. kolejki grupy B I ligi. Sprawdźcie, jak sobotnie spotkanie ocenili szkoleniowcy: Piotr Będzikowski i Alicja Łukasik.

Piotr Będzikowski (Siódemka Miedź): – Trzeba szczerze sobie powiedzieć, że zagraliśmy bardzo słabe spotkanie. Bezapelacyjnie był to nasz najgorszy mecz w tym sezonie. Trudno mi nawet go komentować. Brakowało nam skuteczności, typowej dla nas dynamiki, w naszej nic się dziś nie zgadzało. Nie kleiła się nam od pierwszej minuty. Brakowało nam dziś wszystkiego. Graliśmy bardzo statycznie. GOKiS dysponuje zawodnikami o dobrych warunkach fizycznych i pozwalaliśmy mu te atuty wykorzystywać. Przykro mi to mówić, ale była to zasłużona porażka.

Alicja Łukasik (GOKiS Kąty Wr.): – Sensacja, niespodzianka? Nie chcę używać takich słów. Powiem tak, jechaliśmy do Legnicy walczyć o trzy punkty. Gratuluję moim zawodnikom zimnej głowy, którą zachowali do samego końca meczu. Było kilka momentów w których nerwy brały górę, ale ostatecznie drużyna wytrzymała psychicznie. Przed sezonem doszło do nas kilku zawodników. Pierwsza runda była poświęcona na wkomponowanie ich do zespołu. Teraz wyglądamy coraz lepiej, co pokazują wyniki, wygraliśmy już 2 mecze w rundzie rewanżowej i mam nadzieję, że będziemy regularnie punktować do końca sezonu.

FOT. Bożena Ślepecka (e-legnickie.pl)