Trenerzy po meczu Szczypiorniak Gorzyce Wlk. – Siódemka Miedź Legnica

Siódemka Miedź Legnica nie zawiodła i wygrała 31:23 ze Szczypiorniakiem Gorzyce Wielkie w meczu 17. kolejki grupy B I ligi. Mamy dla Was pomeczowe komentarze szkoleniowców obydwu zespołów.

Piotr Będzikowski (Siódemka Miedź): – Zabrakło nam jakości w grze. Popełnialiśmy dużo błędów wynikających z dekoncentracji, brakowało zdecydowania. W efekcie nie wykorzystywaliśmy pewne sytuacje strzeleckie, przegrywaliśmy pojedynki na jeden na jeden w obronie. Chaos w naszej w grze w drugiej połowie wpływa na ogólny ogląd tego meczu. Punkty cieszą, ale styl zdecydowanie mniej. Jeśli chcemy być klasową drużyną na poziomie I ligi a za chwilę I ligi centralnej to nie możemy podchodzić do drugiej połowy, że mecz mamy już załatwiony i jakoś to będzie. Musimy utrzymywać odpowiedni poziom do ostatniej minuty.

Krzysztof Dutkiewicz (Szczypiorniak): – Siódemka była od nas zdecydowanie lepsza, grała swoją szybką piłkę, a my próbowaliśmy dotrzymać jej tempa. Szkoda trochę jednak, że skończyło się naszą porażką ośmioma a nie np. pięcioma bramkami. Myślę, że udowodniliśmy, że w każdym meczu możemy w I lidze powalczyć. Biorąc pod uwagę to, jak my trenujemy, to możemy z naszej postawy w meczu z liderem być zadowoleni.