Aktualności

Michał Czarnecki: „Mój dobry występ w Gorzycach to efekt ciężkiej pracy”

Michał Czarnecki wrócił do składu Siódemki Miedź z przytupem. Skrzydłowy, który pauzował przez blisko dwa miesiące, w meczu ze Szczypiorniakiem Gorzyce Wlk. był jedną z wiodących postaci w naszym zespole i jego najlepszym strzelcem (8 bramek). Co powiedział po meczu?

– Wróciłem do gry po długiej przerwie i jestem zadowolony ze swojej postawy i dorobku strzeleckiego. W trakcie leczenia urazu byłem bardzo zmotywowany, by wrócić do grania. Myślę, że mój dobry występ w Gorzycach to efekt ciężkiej pracy. Cieszę się bardzo, ale myślami jestem już przy trzech ostatnich meczach sezonu, które zadecydują o awansie. Chciałbym w tych spotkaniach zagrać tak, jak dziś – pewnie i skutecznie.

– Mecz w Gorzycach mieliśmy pod kontrolą, jednak nasza gra nie wyglądała na pewno tak, jakbyśmy wszyscy sobie życzyli. Szczególnie w drugiej połowie sporo było w niej chaosu. Nie wykorzystaliśmy dziś wielu stuprocentowych sytuacji bramkowych, do tego zmarnowaliśmy aż cztery rzuty karne. Najważniejsze jednak, że jak przystało na lidera w starciu z niżej notowanym rywalem, wygraliśmy i zdobyliśmy trzy punkty.